Kā Iegādāties Preci

Iegādāties preci var:

 • interneta-veikalā www.buvdarbiem.lv tiešsaitē vai interneta veikala preču izsniegšanas vietā Maskavas 37, Rīgā (tikai gadījumā ja prece ir veikalā)

Saņemt informāciju par precēm var:

 • piezvanot uz norādīto telefona numuru (+371) 29513603 darba dienās no 10:00 līdz 17:00
 • nosūtot pieprasījumu uz e-mail info@buvdarbiem.lv norādot kontaktelefona numuru
 • rakstot čatā mūsu mājas lapā 


Lai izdarītu pasūtījumu nepieciešams:

 1. Izvelēties interesējošo Jūs preci, noradīt vajadzīgo daudzumu katrās pozicijās un pievienot to iepirkumu grozam.

 2. Iepirkumu grozā atrodās visas Jusu izveletas preces, kuri nonāks pasūtijumā. Iepirkumu grozā Jūs varat labot pasūtijumu: izmainīt daudzumu, izdzēst vai arī atgriezties katalogā un pievienot preci iepirkumu grozam un turpināt pasūtijuma noformēšanu, nospiežot pogu: “TURPINĀT”.

 3. Noformēt pasūtijumu var tikai reģistrēts pircējs. Pirms pasūtijuma formēšanas Jums tiks piedāvāts autorizēties, ja Jūs jau esat reģistrēts lietotājs, vai arī reģistrēties.

 4. Aizpildīt pasūtijuma veidlapu par maksātāju, piegādes adresi un apmaksas veidu. Jūsu uzrādītie dati tiks izmantoti tikai pasūtijumu pildīšanai un netiks izpausti trešām personām.

 5. Pēc veidlapas aizpildīšanas parādisies ziņojums, ka Jūsu pasūtijums ir pieņemts. Vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies firmas menedžeris, lai precizētu pasūtijuma detaļas un uz Jusu e-mail tiks aizsūtīts maksājuma uzdevums.

 6. Apmaksas veidi: skaidrā naudā vai ar kredītkarti saņemot preci, gadījumā ja prece atrodas interneta veikalā  vai veicot bankas pārskaitījumu. Sīkak skatieties sadaļā Apmaksa

 7. Piegāde un izkraušana nav iekļauti preces cenā. Sīkak skatieties sadaļā Piegāde

 8. Piegādes bridi Jūs kopā ar preci saņemsiet pavadzīmi, kurā būs noradīts preces nosaukums un daudzums pasūtītās preces. Pavadzīme ir garantija nopirktai precei. Ja precei ir domāta ražotāja garantija, tad kopā ar pavadzīmi Jus saņemsiet garantijas talonu un lietošanas pamācibu