Apmaksa

  • Visas cenas narādītas ar pievienotās vērtības nodokli
  • Cenā neiekļauta preču piegādes cena
  • Preci var pasūtīt kā fiziskā persona, tā arī juridiskā persona
Mēs piedāvājam sekojošus apmaksas veidus:

Apmaksa Skaidrā Naudā

Samaksāt par precēm skaidrā naudā (EUR) var interneta veikala preču izsniegšanas vietā pēc adreses Maskavas ielā 37, LV-1003, Rīgā. Apmaksa skaidrā naudā attiecas tikai uz precēm kas ir veikala pastāvīgajā sortimentā un ir SIA "JUSV Trade" noliktavā. Par precēm pēc pasūtījuma iespējams samaksāt ar skaidru naudu tikai avansa veidā.
Apmaksa ar Kredītkarti vai Debetkarti

Samaksāt par precēm ar kredītkarti vai debetkarti var interneta veikala preču saņemšanas vietā pēc adreses Maskavas 37, Рига. Samaksāt ar karti var tikai par precēm, kas ir veikala pastāvīgajā sortimentā un ir SIA "JUSV Trade" noliktavā.Par precēm pēc pasūtījuma iespējams samaksāt ar karti tikai avansa veidā.
Apmaksa ar Bankas/Internetbankas Pārskaitījumu

Samaksāt par precēm ar bankas/internetbankas pārskaitījumu. Apamaksu jāveic pirms preču saņemšanas  vai pirms preču piegādes, ja izmantojat SIA "JUSV Trade" transportu. Pēc pasūtījuma veikšanas savā e-pastā saņemsiet bankas rekvizītus vai rēķinu par precēm, ko var apmaksāt bankā/internetbankā. Par precēm pēc pasūtījuma ir nepieciešams veikt apmaksu avansa veidā. Preču saņemšanas brīdi Jums tiks izsniegta preču pavadzīme.

Apmaksa pēc Līguma

Apmaksa pēc līguma attiecas uz uzņēmumiem, organizācijām, valsts iestādēm kurām ir noslēgts sadarbības līgums ar mums.

* Ja pasūtītās preces nav pastāvīgajā sortimentā, tad jūs varat saņemt preces tikai pēc maksājuma veikšanas, 3-14 darba dienu laikā, vai pēc saskaņota termiņa.

* Pirms preču saņemšanas ar Jums vienmēr sazināsies musu pārstāvis un informēs Jūs, ka prece ir sagatavota saņemšanai vai informēs par piegādes laiku uz jūsu e-pastu..