Stikla Mozaika 31,6 cm x 31,6 cm C.06 F.20

Stikla Mozaika 31,6 cm x 31,6 cm C.06 F.20
 • Ražotājs: MURVI
 • Preces Kods: pelēka brūna
 • Pieejamība: Pēc pasūtījuma
 • Mūsu pārstāvis sazvanīsies ar Jums lai saskaņot preču piejamību.
Cena: 29.95€

Īstais dabiskais produkts. Ražots Argentīnā. Cena par 1 m2.

MURVI produkcija atbilst pasaulē pieņemtiem standartiem:

 • stikla ārējais apvalks neabsorbē ūdeni, un tam piemīt nepārspējamas ķīmiski aktīvu savienojumu (sārmaini-reaktīvu, ķīmisku reaģentu un abrazīvu) atgrūšanas īpašības;

 • tas neuzsūc tauku tvaikus un izdedžus;

 • maksimāli karstumizturīgs, saglabā savas īpašības pie temperatūras + 700OC;

 • ekonomiska stikla apkope (lai notīrītu šo dabīgo materiālu, nepieciešams tikai sālsskābes un ūdens maisījums attiecībā 2:8);

 • stikla materiālā uzsūcamo ūdens un mitruma procentuālais saturs – nulle saskaņā ar DIN EN 99-92;

 • pretestības norma temperatūras kritumiem atbilstoši DIN EN 104-92;

 • pretestības norma ķīmiskai iedarbībai saskaņā ar DIN EN 122-92;

 • karstumizturības koeficients atbilstoši DIN EN 154.

Šī dabas materiāla izmantojamās īpašības ir universālas, t.k. tam ir plašas izmantošanas jomas:

1) Veicot dekoratīvi-praktiskus darbus baseinu iekārtās:

2) Veicot iekšējo telpu celtniecības-apdares darbus (virtuves, vannas un tualetes istabas, grīdas,

sienas utt.);

3) Izpildot ārējo-dekoratīvo apdari (vitrāžas,baznīcu kupoli un frontoni,ēku fasādes);

4) Izpildot gleznas dekoratīvas izstrādes saskaņā ar individuāliem pasūtījumiem,

iepriekš saskaņojot skices ar jebkuru mākslinieciskās kompozīcijas zīmējumu

(mozaīkas panno, mājas vai biroja interjera dekoratīvs noformējums u.c.).

MURVI S.A. produkts tiek izgatavots pēc viena ražošanas cikla un izslēdz izejvielu otrreizējas pārstrādes iespējas, kā, piemēram, iegūstot keramikas izstrādājumus. Otreizējās pārstrādes produkts sagroza īsta Venēcijas stikla īsto nozīmi - mozaīku un nosit cenas pasaules tirgū. MURVI S.A. izejvielas, kuras pielieto stikla – mozaīkas izgatavošanā, ir sertificētas un atbilst starptautiskajām ISO normām. Visas izejvielu komponentes atbilst attiecīgiem kvalitātes sertifikātiem.

MURVI Venēcijas stikla mozaīkas ražotājs piedāvā atbilstoši saviem pamata formātiem:

 • formāts F.20, izmērs 2 cm x 2 cm;

 • formāts F.10, izmērs 1cm x 1 cm.

Taču neatkarīgi no formāta, īpašā papīrā Kraff ietīta flīze veido plāksni, izmērs 31,6 cm x 31,6 cm, kurā ietilpst 225 formāta F.20 izstrādājuma vienības. Izstrādājuma svars formāta F.20 plāksnē ir 66 gr. Kopā iepakojumā ir 30 plāksnes, kas attiecīgi sastāda 3 kvm. Vienā kvm.izstrādājuma formāta F.20 plāksnes svars – 6,7 kg. Vienā kvadrātmetrā ietilpst 10 plāksnes.

Ražošanas procesā panākts plašs ša dekoratīvā stikla krāsu gammas klāsts –līdz pat 40 krāsām.


Ņemot vērā dekoratīvu darbu ar Venēcijas stiklu gaitā radušos atlikums, jāpasūta par 5%-10% vairāk (!) no planojamā darba apjoma.

Venēcijas mozaīkas tehniskās priekšrocības, salīdzinot ar stikla aizvietotājiem no otreizējām izejvielām:

1) MURVI SA produkts tiek izgatavots pēc viena ražošanas cikla: izpūšana-liešana-kausēšana pie temperaturas + 1400O C - presēšana-norūdišana (neīsti izstrādājumi tiek izgatavoti tikai apdedzināšanas un kaltēšanas krāsnā) un izslēdz izejvielu otrreizējas pārstrādes iespējas, kā, piemēram, iegūstot keramikas izstrādājumus. Otreizējās pārstrādes produkts sagroza īsta Venēcijas stikla īsto nozīmi -- mozaīku un nosit cenas pasaules tirgū. MURVI produkts ir augsti izturīgs ar anti-korozijas un ar izolācijas īpašībām. Ša brīnišķīga MURVI produkta īpašības atļauj to pielietot nevis tikai celtniecības-arhitekturas jomā, bet arī dažādās rūpniecības nozarēs: eksaktā mehānikā, bioinženierijā, elektroniskā ražošanā, medicīniskās iekartās, aviakosmosa aparaturā, un ierīcēs, utt. kur ir izslēgts izejvielu otrejzējas pārstrādes produkts.

2) MURVI SA izejvielas, kuras pielieto stikla – mozaīkas izgatavošanā, ir sertificētas un atbilst starptautiskajām ISO normām. Visas izejvielu komponentes atbilst attiecīgiem kvalitātes sertifikātiem. MURVI produkts tiek izgatavots no videi draudzīgām izejvielām – ekoloģiski tīrs materiāls- : no silīcija, laukšpata, oksīdiem (varš, alva, sudrabs, zelts, utt.), kramzemes, slāpekļskābes sāls. Piemēram parastas keramikas flīzes tiek izgatavotas galvenokārt tikai no mālzemes.

3) MURVI mozaīkas stikla ārējais apvalks neabsorbē ūdeni, un tam piemīt nepārspējamas ķīmiski aktīvu savienojumu (sārmaini-reaktīvu, ķīmisku reaģentu un abrazīvu) atgrūšanas īpašības, neuzsūc tauku tvaikus un izdedžus. Tas ir mitrumnecaurlaidīgs materiāls.

4) Pasaulē ir trīs Venēcijas mozaīkas galvenie ražotāji: Bisazza (Itālija), Opio Color (Francija) un Murvi (Argentina), kas ir vienīgi un īsti mozaīkas iegūšanas noslēpuma glabātāji un kuras produkcijai ir nenoliedzāmas un nesalīdzīnāmas priekšrocības, tāpēc ka tiek ražota no dabiskām neizpaužamām izejvielām.

5) Venēcijas mozaīkas formāta mazie izmēri atļauj veikt celtniecības-apdares darbus ar šo materiālu, uzklājot to uz liektām virsmām, sākot no 6 cm un vairāk, kas ir izslēgts, pielietojot lielāka izmēra celtniecības materiālus.

6) Iespējams uzklāt stikla mozaīku uz jebkura materiāla (koks, betons, dzelzs), izmantojot attiecīga tipa līmi, kā arī iespējams uzklāt mozaīku kopā ar kvalitatīvām keramikas flīzēm.

7) Neprasā dārgus mozaīkas uzkopšanas un tīrīšanas materiālus. Tiek izmantots sālsskābes šķīdums ūdenī proporcijā 2 : 8 un pielietota vienkārša švamme, lupata vai nosūcinoši materiāli.

8) Šī dekoratīvā materiāla skaistuma uztveres paradokss ir tieši apstāklī, ka, neskatoties uz produkta vizuāliem “trūkumiem” (mazi nošķēlumi, stūru virsmas nelīdzenumi) tā pirmsizmantošanas laikā, iznāk stikla mozaīkas pilnīgi pretējs iespaids pēc profesionāli kvalitatīva apdares darbu nobeiguma. Pie tam viss uzklātais materiāls tiek uztverts harmoniskā krāsu gammā kā radīts vienots veselums.

9) MURVI SA Venēcijas mozaīkas galvenā būtiskā atšķirība, salīdzinot ar citiem ražotājiem ir lielāks blīvums starp plāksnītēm, t.i. šuve starp plāksnītēm ir tikai 1,2 mm (citiem ražotājiem 1,8 – 2 mm un vairāk). Mazākais attālums starp izstrādājumiem rada attēla uztveres vienotības efektu, jo atstarpes starp izstrādājumiem ir minimālas.

10) MURVI mozaīka maksimāli karstumizturīgā, saglabā savas īpašības pie temperatūras + 700 OC un maksimāli izturīgā pret temperatūras svārstībām. Salizturīga līdz – 50-60OC. Fizikālās un ķīmiskās īpašības nodrošina šīm produktam ilgizturību.

11) MURVI produkts nav pārklāts ar emalju vai uzspodrināts ar nedabisko zīmējumu. Īstais dabiskais produkts no MURVI neprasā savā paviršībā kaut kādu lakas segumu tāpēc ka šis produkts spīd ar savu dabas mirdzumu. MURVI mozaīka nebālē un saglabā savas sākotnējas īpašības un savo dabas spīdumu uz mūžu. Laikā gaitā neizdilst. Nodilumizturība augstākā nekā masivam cēlkokam, dzelzbetonam, keramikai.

12) MURVI ražošanas procesā panākts plašs ša dekoratīva stikla krāsu gammas klāsts – līdz pat 40 krāsām. Neviens no citiem produkcijas izplatītājiem ar tā sauktām “viszemākām mūsu tirgū cenām” nevar piedāvāt plašāko krāsu sortimentu.