BOREALIS Dekoratīvā krāsa ar perlamutra spīdumu

BOREALIS Dekoratīvā krāsa ar perlamutra spīdumu
  • Pieejamība: Pēc pasūtījuma
  • Mūsu pārstāvis sazvanīsies ar Jums lai saskaņot preču piejamību.

Papildu izvēles:

Cena: 6.99€

Apraksts

Dekoratīvā ar ūdeni atšķaidāmā krāsa ar perlamutra spīdumu, kas ļauj piešķirt virsmai mirgojošu un zaigojošu atstarotās gaismas staros smalku sīkgraudainu faktūru. Iespēja izmantot plašu krāsu gammu, vienlaicīgi pielietojot dažādas uzklāšanas metodes, atļauj radīt unikālus un neatkārtojamus virsmas smalkreljefa faktūru variantus.

INFORMĀCIJA

  • Produktu iespējams tonēt
  • Produkts paredzēts lietošanai iekšdarbos
  • Šķaidīšanai un instrumentu tīrīšanai izmantojams ūdens
  • Dekoratīvās krāsas
  • Fasejums 0.9 l, 3.6 l
  • Patēriņš 6÷9 m2/l

Kā uzklāt dekoratīvo krāsu BOREALIS

1. Sākotnēja virsmas krāsošana

BOREALIS uzklāj uz virsmām, kas iepriekš nokrāsotas ar kādu no krāsām: MOVILAT 7, MOVILAT 12 vai MOVILAT 25. Krāsu kontrasta iegūšanai starp pamatnes un virskārtas krāsas toni sākotnējai virsmas krāsošanai jāizvēlas krāsa kuras tonis kontrastē ar BOREALIS krāsas toni. Ja tomēr nepieciešams iegūt viena krāsu toņa virsmu, tad sākotnējai virsmas krāsošanai jālieto krāsa, kuras tonis ir tuvs noslēdzošā pārklājuma BOREALIS krāsas tonim.
 
 
2. BOREALIS uzklāšana.
 
Atsevišķu 2÷3 m² lielu virsmas laukumu pārklāj ar nevienmērīgu BOREALIS kārtu izmantojot platu otu.
 
 
3. Faktūras izveidošana
 
Piegludināt svaigi uzklāto pārklājumu ar taisnstūra vai trapecveida špakteļlāpstiņu ar noapaļotiem stūriem un malām, viegli piespiežot instrumenta darba plakni virsmai. Sakārtotas paralēlas kustības sekmēs vienā virzienā orientētas faktūras izveidošanu, kamēr plastiskas kustības dažādos virzienos nodrošinās viļņveida faktūras izveidošanu. Reljefo zīmējumu daudzveidības nodrošināšanai var uzklāt uz vēl nenožuvuša slāņa papildus BOREALIS porciju, uzliekot nelielu produkta daudzumu tieši uz špakteļlāpstiņas darba virsmas un pēc tam sadalot to pa virsmu līdzīgā veidā.

4. Gatava parklajuma fakturas izskats